Pożyczki pozabankowe przez Internet

Życie jest nieprzewidywalne, stąd często stajemy w obliczu kryzysowych sytuacji, które wymagają od nas konkretnych zachowań i szybkich decyzji.  Często wiąże się to z większymi wydatkami, które w dużym stopniu przekraczają nasze możliwości. Rozsądnym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z odłożonych oszczędności bądź wzięcie kredytu bankowego. Nie każdy jednak ma taką możliwość, ponieważ banki dokonują gruntownej weryfikacji historii kredytowej, przez co osoby zadłużone spotykają się w takich instytucjach z odmową. Wówczas na pomoc przychodzi MoneyBay, który udzieli szybkiej pożyczki przez Internet – bez weryfikacji zdolności kredytowej.

Szybka gotówka bez wychodzenia z domu

Pożyczki oferowane przez instytucje pozabankowe wiążą się z minimalną ilością formalności, co sprawia, że przyznawane są szybko i sprawnie. Każdy, kto ma dostęp do Internetu może złożyć wniosek – bez względu na miejsce zamieszkania i historię finansową.

Dzięki własnej bazie inwestorów, MoneyBay udzieli Ci pożyczki w wysokości od 1000 zł do 100 000 zł. Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla osób, które wpadły w problematyczną spiralę długów, mają nieciekawą historię kredytową i potrzebują szybkiej gotówki.

Łatwe pożyczanie bez zbędnych weryfikacji

Na pierwszym etapie procedury wystarczy tylko podać podstawowe informacje takie jak imię, nazwisko, PESEL i dane kontaktowe oraz określić kwotę oraz dogodne parametry pożyczki. Czas odgrywa tu priorytetową rolę, dlatego zgłoszenie zostaje bardzo szybko zweryfikowane przez zespół MoneyBay. Ponadto sprawdzanie wniosku odbywa się bez udziału BIK i KRD, co także wpływa na szybkość realizacji pożyczki.

Bez BIK i KRD

Zastanawiasz się być może czym właściwie jest BIK i KRD? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Kredyty udzielane przez banki regulowane są prawem bankowym, przez co wymagają wnikliwej weryfikacji Biura Informacji Kredytowej (BIK) lub Krajowego Rejestru Długów (KRD), aby potwierdzić wypłacalność kredytobiorcy. MoneyBay to instytucja pozabankowa, a umowy przez nią zawierane opierają się na kodeksie cywilnym – nie są więc kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dzięki temu MoneyBay może w trybie natychmiastowym udzielić pożyczki nawet takim osobom, którym odmówił już wcześniej bank.

Proces zabiegania o jakiekolwiek środki finansowe za pośrednictwem banku jest bardziej skomplikowany. Dlaczego? Wymaga o wiele więcej czasu na wypełnianie potrzebnych dokumentów, a na decyzję nieraz trzeba czekać nawet do kilku tygodni. Ubieganie się o wsparcie gotówkowe przez serwis MoneyBay jest o wiele prostsze. Z MoneyBay otrzymasz gotówkę w kilka chwil od złożenia aplikacji i to bez wychodzenia z domu.

Gdy potrzebujesz szybkiej gotówki, aby spłacić rachunek, dokonać naprawy samochodu bądź kupić potrzebny sprzęt do domu i nie możesz długo czekać – wypełnij wniosek na https://monebay.pl/. Pieniądze uzyskasz w trybie natychmiastowym – bez wychodzenia z domu.