Oferent.com.pl – przetargi, konkursy i licytacje w jednym miejscu

Ustawa z 2004 roku dotycząca prawa zamówień publicznych reguluje zasady oraz wszelkie kwestie prawne związane z przetargami w Polsce. Obejmuje normy i mechanizmy umów pomiędzy wykonawcą a odbiorcą, które zawierane są w celu udzielenia konkretnych usług, dostaw lub robót budowlanych. W zgodzie z tą ustawą serwis Oferent gromadzi w jednym miejscu zlecenia, licytacje, oferty oraz przetargi, co pozwala na wygodne i szybkie przeszukiwanie baz danych i podejmowanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.

Partner biznesowy na wyciągnięcie ręki

Sektor zamówień publicznych to potężny rynek, przez który przepływają ogromne sumy pieniędzy oraz środki z dofinansowań unijnych. Oferent działa na rynku od 2006 roku, co pozwoliło na zbudowanie imponującej witryny, która ułatwia nawiązanie współpracy pomiędzy zleceniodawcą a podwykonawcą. Wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowana platforma przetargowa pozwala Oferentowi na kontrolowanie wszystkich dziedzin gospodarki oraz szybkie docieranie do swoich Klientów.

Zaawansowane, proste wyszukiwanie

Korzystanie z serwisu jest wyjątkowo proste – strona jest przejrzysta oraz intuicyjna. Każdy może filtrować, analizować i przeglądać oferty samodzielnie. Pod adresem https://www.oferent.com.pl/aktualne-przetargi/ znajdą Państwo spis bieżących przetargów, które są codziennie aktualizowane przez wyspecjalizowany sztab pracowników, który ma dostęp do ponad 10 tysięcy stron internetowych oraz około 100 tytułów prasowych zarówno ogólnopolskich, jak i regionalnych. To sprawia, że informacje dostarczane przez serwis są zawsze dokładne i na czasie. Z Oferentem współpracują ludzie, którym zależy na udoskonalaniu portalu oraz jego sprawnym i efektywnym funkcjonowaniu.

Zaawansowana wyszukiwarka to najistotniejsze, a zarazem bardzo proste, narzędzie, które umożliwia użytkownikom znalezienie interesujących ich przetargów, konkursów oraz zleceń z całej Polski. Z jej pomocą można znaleźć ofertę na podstawie frazy słownej, numeru ogłoszenia, regionu bądź branży. Zapytania można krzyżować i dostosowywać do własnych potrzeb, dzięki czemu Klient nie traci czasu na przeglądanie nieinteresujących go ogłoszeń. Ponadto jest możliwość obejrzenia zamówień archiwalnych od 2007 roku. Każda osoba posiadająca konto na stronie oferent.com.pl może dodać własną ofertę czy zapytanie.

Co sprawia, że Oferent.com.pl jest wyjątkowy?

  • Bieżący monitoring przetargów, ofert oraz licytacji,
  • Kompetentne źródła informacji (prasa, Internet, biuletyny),
  • Codzienne aktualizacje,
  • Wygodne wyszukiwanie,
  • Możliwość pozyskania kontrahenta.

W bazie znajdują się setki firm chętnych do nawiązania współpracy, co sprawi, że każdy klient Oferenta z pewnością znajdzie tam interesującą ofertę.  Sprawdź, w jaki sposób może Ci pomóc Oferent: https://www.oferent.com.pl/.