Odkryj potęgę oprogramowania Business Intelligence z TABLEAU

W Data Analytics zajmujemy się dystrybucją i wdrażaniem Tableau, czyli oprogramowaniem z kategorii Business Intelligence, służącym do analizy i wizualizacji danych. Tableau wyróżnia się z innych programów tego typu, ogromna prostotą obsługi. User Experience jest na pierwszym miejscu. Obsługa odbywa się tutaj z poziomu intuicyjnie pomyślanego interfejsu. Atutem jest fakt, że jego działanie będzie bardzo zbliżone do obsługi Microsoft Excel. A zważywszy, jak wiele osób płynnie i swobodnie porusza się po tym programie, można stwierdzić, że wygoda obsługi będzie doskonale oddawała jedną z największych zalet i przewag konkurencyjnych naszego systemu. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie, skąd można też pobrać wersję testową: Tableau Trial

Szybkość i pełna współpraca

Kolejny aspekt, na który niewątpliwie należy zwrócić uwagę w kontekście mocnych stron Tableau to kompatybilność i prosta współpraca z niemal każdym dostępnym źródłem danych. Jest to zasługa dobrze przemyślanej systemowej architektury, a także wyposażenie TABLEAU w bardzo duży wachlarz konkretnych gotowych konektorów.

Przetwarzanie danych – teraz jeszcze prostsze

Tam gdzie mamy do czynienia z danymi w dużych ilościach, absolutnie niezbędne jest ich przetwarzanie w taki sposób, by móc działając sprawnie i konkretnie, optymalizować całą kwestię zarządzania danymi.W naszej firmie wiemy doskonale jak ważne jest dobre obsługiwanie systemu, dlatego też proponujemy szereg profesjonalnych i różnego rodzaju praktycznych warsztatów oraz szkoleń. .

Przekonaj się, że współpraca z nami bardzo konkretnie i efektywnie wpłynie na zarządzanie danymi w Twojej firmie. Nasze kompleksowe wsparcie będzie gwarantowało zdecydowanie najlepsze rezultaty oraz płynne wdrożenie konkretnych funkcjonalności, których potrzebujesz. Jeżeli chcesz poznać szczegóły serdecznie zachęcamy do wizyty na łamach naszej strony internetowej, która pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze kwestie. Wejdź już dzisiaj na Tableau i skontaktuj się z nami w celu wybrania najlepszego rozwiązania dla swojej firmy.