Najlepszy zbiornik na deszczówkę

Najlepszy zbiornik na deszczówkę

 

Osoby, które pragną skorzystać z programu rządowego „Moja Woda” powinny kupić najlepszy zbiornik na deszczówkę. Ułatwi on gromadzenie opadów atmosferycznych czy wód roztopowych, które mogą zostać następnie wykorzystane do nawadniania przydomowej posesji lub ogrodu, szczególnie w czasie panowania suszy.

Nowoczesny i łatwy do montażu zbiornik na deszczówkę 1000l jest przeznaczony do gromadzenia i bezpiecznego przechowywania wody deszczowej.  To doskonały wyrób, który pomoże radyklanie zmniejszyć zużycie wody w danym gospodarstwie domowym, również w trakcie panowania suszy i bardzo wysokich temperatur powietrza. Zdaniem specjalistów z tej dziedziny, może to być nawet 30% różnica. Pojemny i wykonany z wysokiej jakości materiałów (głównie polietylenu) zbiornik na deszczówkę 1000 ml przyda się w każdej przydomowej posesji. Nie posiada łączeń i spawów ze wzmacniającym ożebrowaniem, co jest doskonałym rozwiązaniem, chroniącym ten produkt przed ryzykiem jego rozszczelnienia. Decydując się na monolityczne zbiorniki, przeznaczone do gromadzenia wody deszczowej, można otrzymać doskonałe wyroby, produkowane z wykorzystaniem najnowszych i opatentowanych technologii.

Najlepszy zbiornik na deszczówkę – wytrzymały i solidny pojemnik na wodę opadową

Wytrzymały i pojemny zbiornik na deszczówkę podziemny, odznacza się wytrzymałością na ciężar ziemi i wpływ napierających na niego wód gruntowych. Solidne i prawidłowo zamontowane zbiorniki na wodę deszczową podziemne, muszą wytrzymać duży ciężar ziemi. Zastosowany do budowy podziemnej mikroinstalacji retencyjny zbiornik na wodę deszczową, wyróżnia się maksymalną szczelnością, niezależnie od czasu eksploatacji tego wyrobu czy negatywnego wpływu czynników zewnętrznych. Chodzi głównie o zmiany naprężeń, pH gleby lub bardzo wysokie temperatury powietrza. Proponowany przez nas zbiornik wody deszczowej jest dostępny z zestawach typu garden. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć różnego rodzaju zbiorniki o pojemnościach, od 3700, 4500, 6500 do nawet 9000 litrów.

Najlepszy zbiornik na deszczówkę

Zbiorniki retencyjne na wody opadowe – system filtrów, skutecznie eliminujący zanieczyszczenia z deszczówki

Istnieje także możliwość łączenia ze sobą dwóch zbiorników o pojemności 4500 litrów, przy pomocy rury kanalizacyjnej. Rozwiązanie to jest dedykowane osobom, które potrzebują znacznie większej ilości wody opadowej. Odpowiednio dobrany zbiornik wody deszczowej, gromadzi ją poprzez system rur, podłączonych bezpośrednio do jego wlotu. Dzięki filtrom, znajdującym się przy nadstawce zbiornika i w koszu filtracyjnym, deszczówka jest skutecznie pozbawiana wielu zanieczyszczeń organicznych – np. liści i nieorganicznych- m.in. piasku. Polecany przez nas retencyjny zbiornik na wodę deszczową jest także dostępny z pompą ciśnieniową lub pływakową. Dzięki nim deszczówka zostaje dostarczona do punktu czerpalnego, którym może być kran ogrodowy.

Zbiorniki na deszczówkę to główny element mikroinstalacji, służącej do nawadniania przydomowego ogrodu czy posesji. To nowoczesny produkt, który składa się z systemu rur i nowoczesnych filtrów.