Montersi i Satel – wieloletnia współpraca!

Marka Montersi jest jedną z najważniejszych firm w branży zabezpieczeń oraz systemów alarmowych w naszym kraju. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz współpracy z wieloma firmami Montersi mogą zaoferować swoim klientom atrakcyjne warunki współpracy. Od 10 lat marka jest autoryzowanym dystrybutorem sprzętu znanej i cenionej na całym świecie firmy Satel. Produkuje ona zaawansowane systemy alarmowe oraz automatykę domową i zabezpieczającą. Wszystkie produkty Satel dostępne w sklepie Montersi pod adresem https://www.montersi.pl/producenci/satel

produkt Satel

Satel – marka sprawdzona przez wielu klientów.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w projektowaniu oraz tworzeniu urządzeń wykorzystywanych do tworzenia zaawansowanych systemów alarmowych marka Satel wprowadziła swoje produkty na ponad 50 rynków na całym świecie. Klienci cenią ją za nowoczesne wykonanie oraz niespotykane u innych producentów przełomowe rozwiązania technologiczne. Każde z urządzeń marki Satel spełnia normę ISO 9001:2000, dzięki czemu klienci mają pewność, że kupują dokładnie przetestowany i niezawodny sprzęt, który stoi na straży ich życia oraz zdrowia.

Marka Satel to polski kapitał.
W firmie Satel zatrudnionych jest ponad 270 wykwalifikowanych i niezwykle doświadczonych pracowników. Satel to także w 100% polski kapitał więc decydując się na zakup produktów tej firmy, wspierasz krajowy biznes oraz zyskujesz niesamowitą jakość i doskonałą funkcjonalność oferowanych przez Satel urządzeń.

sprzęt Satel

Celem marki jest produkcja wysokiej jakości urządzeń z zachowaniem przystępnej ceny, na którą może pozwolić sobie każdy z klientów. Dzięki temu produkty marki są tak popularne nie tylko w kraju, ale i na świecie.

Urządzenia dostosowane do potrzeb klientów.
Marka Satel znana jest z nowoczesnych rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb swoich klientów. Projektanci systemów alarmowych marki Satel zawsze podczas tworzenia nowych urządzeń biorą pod uwagę indywidualne potrzeby klientów oraz ich sugestie. Dzięki temu powstają w pełni funkcjonalne i niezawodne systemy alarmowe pozwalające na łatwe dopasowanie do wymogów klientów.

Sprzęt to nie wszystko.
Marka Montersi oraz Satel dzięki ścisłej współpracy oferują szereg szkoleń, które mają zapoznać instalatorów z nowymi rozwiązaniami oraz technologiami, jakie powinni wykorzystywać w tworzonych przez siebie systemach. Montersi organizują tego typu szkolenia od pewnego czasu i cieszą się one niezwykłą popularnością. Wsparcie marki Montersi dostępne pod adresem: https://www.montersi.pl/wsparcie/

Wsparcie

Dzięki fachowej pomocy marki Montersi oraz doradztwu w sprawie oferowanych produktów każdy klient może dobrać odpowiednie urządzenia, oraz akcesoria do swoich potrzeb. Instalatorzy mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty rabatowej, która przewidziana została dla stałych klientów marki.

Zdjęcie 7