LumaGadżety – gadżety idealne dla Ciebie !

LumaGadżety to firma istniejąca na rynku od 2005 r. w Łodzi, posiadająca swoją stronę internetową pod adresem http://www.lumagadzety.pl. Specjalizujemy się w dostarczaniu dla Państwa kompletnych rozwiązań z zakresu poligrafii i reklamy dla instytucji oraz firm. Gadżety reklamowe produkowane przez nas spotkały się z wielkim zainteresowaniem, dlatego poszerzyliśmy naszą działalność właśnie w tym zakresie. Co nas wyróżnia? Porządne i niezawodne maszyny na których realizujemy Państwa wizje oraz doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra pracowników, którzy pomogą, doradzą i wysłuchają Państwa potrzeb.

Co jeszcze nas wyróżnia?

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – każdy gadżet możemy oznakować w wybrany przez naszych Klientów sposób. Mamy m.in.: breloki akrylowe, antystresowe, drewniane, filcowe, metalowe i aluminiowe, odblaskowe, plastikowe, pluszowe (super prezent zwłaszcza dla dzieci), silikonowe, skóropodobne, szklane, a także z diodą lub latarką. Brelok to ciekawy i oryginalny nośnik reklamy. Jeżeli nie podoba się Państwu taki pomysł, mamy wiele innych rozwiązań. Może w takim razie coś do jedzenia, co jednocześnie stanowi miły gadżet upominkowy? Robimy również nadruki na różnego rodzaju pudełeczkach, gdzie znajdują się miętówki czy cukierki. Podaj nam tekst, a my umieścimy go na wybranym pudełku.

Wiele dostępnych metod znakowania

Każda z metod przeznaczona jest właściwie pod konkretny gadżet, a my gwarantujemy że dopasujemy ją indywidualnie, aby była trwała i dobrze widoczna. Dla przykładu podamy dwa rodzaje nadruku, o całej reszcie można przeczytać w zakładce Rodzaje Nadruku. Tampodruk to metoda nakładania farby drukarskiej za pomocą miękkiego stempla (tamponu) na znakowany artykuł. Do tego używana jest oczywiście specjalistyczna maszyna (tzw. tamponiarka) i matryca z gotowym wzorem. Tej metody można użyć na plastiku, drewnie, metalu lub artykułach papierowych – długopis, pen drive, zeszyt.

Dla odmiany grawer laserowy to jedna z najbardziej zaawansowanych metod nadruku. W tej metodzie liczy się precyzja wykonania, a głębokość znakowania sięga setnych milimetra. Jest to idealna metoda do oznaczania małych produktów, gdzie chcą zamieścić Państwo znakowanie, lecz jest to bardzo trudne i wymaga ogromnej dokładności. Produkty z takim grawerem są odporne na ścieranie i charakteryzują się czystością wykonania, ponieważ nie ma bezpośredniego kontaktu z przedmiotem. Zastosowanie? Scyzoryki, kubki termiczne, mini latarki czy cienkie długopisy.

lato_FB

Gadżety na lato 2017

W swojej ofercie mamy również coś bardzo na czasie, dla aktywnych i mniej aktywnych http://www.lumagadzety.pl/195-wiosna-lato. To szeroka gama produktów na pomysłowe produkty na okres wiosenno-letni. Są to tanie akcesoria, które zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Nadruk na grillu, kocu piknikowym, krześle plażowym czy okularach przeciwsłonecznych (damskich i męskich)? Nie ma problemu! Ceny są bardzo przystępne, można również przebierać w kolorach. Spraw upominek pracownikowi lub bliskiej Ci osobie i zamów rewelacyjne gadżety na lato, oznakowane w dowolny sposób.