KROP – czyli pomoc dla poszkodowanych

Znaczna większość firm ubezpieczeniowych podróżuje po tzw. bandzie. Wątpliwa jakość usług, wysokie ceny, wszechobecny biurokratyzm – to cechy naczelne firm, których prawdziwa twarz ukazuje się właśnie w momencie wypadku. Najwięcej z nich zdarza się w komunikacji. Jak podają statystki dziennie ginie na polskich drogach średnio 15 osób, a 150 zostaje rannych. Choć te dane są straszne, bardziej przerażający jest fakt, że liczba stale wzrasta. Co robić w sytuacji, gdy sami jesteśmy poszkodowani? Istnieje kilka alternatyw. Najbardziej odpowiednią opcją jest Krajowa Rada Osób Poszkodowanych – https://krop.org.pl/.

Highway to hell.

Choć europejskie drogi są uznawane za jedne z najbezpieczniejszych w skali globu warto przyjrzeć się danym poszczególnych państw UE. Niestety Polska znajduje się w czołówce pod względem liczby wypadków drogowych pośród krajów Unii Europejskiej. Wszelkie służby przerzucają się winą co do przyczyn. Zły stan dróg, deficyt autostrad, kiepskiej jakości pojazdy… Można wyliczać w nieskończoność. Ale przy takim wyliczaniu zapomina się o najważniejszym – nieodpowiedzialności kierowców. Trudno mówić cokolwiek o odpowiedzialności w momencie, gdy jako kraj jesteśmy na pierwszym miejscu pod względem liczby kierowców powodujących wypadki pod wpływem alkoholu, czy osób, które nie przestrzegają obowiązujących przepisów drogowych. Wskaźnik procentowy dotyczący ilości kolizji jest o wiele wyższy niż ten mówiący o wygranej w lotka. Wniosek? Możemy być ofiarą w każdej chwili, ale gdzie się udać? Co zrobić? Komu powierzyć swój los, aby wyjść z „kraksy” z satysfakcją?

KROP.

Odpowiedzią jest Krajowa Rada Osób Poszkodowanych zapewniająca kompleksową obsługę w charakterze prawnym w sytuacji ubiegania się o rekompensatę. KROP cechuje się przede wszystkim profesjonalizmem gwarantującym wysoką skuteczność oraz doświadczeniem w branży wypracowanym latami przez najbardziej rzetelne i wykwalifikowane kadry prawników. Usługi nie dotyczą wyłącznie wypadków o charakterze komunikacyjnym. Prawnicy specjalizują się także w kwestii wypadków rolniczych, transportowych, publicznych oraz w przypadku poszkodowania będącego konsekwencją błędów medycznych. KROP odznacza się 97 procentowym wskaźnikiem sukcesu w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych oraz nawet 3,5 razy wyższym odszkodowaniem od osób zgłaszających wypadek indywidualnie. Firma działa na terenie całego kraju każdego dnia pomagając poszkodowanym w wypadkach. Istotnym faktem jest brak żądania jakichkolwiek zaliczek – wynagrodzenie uzyskuje tylko w przypadku wygranych spraw. Zaufaj profesjonalizmowi i skuteczności. To wszystko zapewnia Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych – https://krop.org.pl/